Kurumsal Şirket Taşımacılığı

.:: Kurumsal Şirket Taşımacılığı ::.

Kurumsal taşımacılık, evden eve nakliyat işleminden daha zor ve zahmetlidir. Taşınılacak kurumunuzun tüm dosya ve klasörlerinin itinalı ve düzenli bir şekilde kolilenmesi, tüm mobilyaların de-montaj ve montajının yapılması, elektronik cihazların zarar görmeden hassasiyetle taşınması gerekmektedir. Taşınılacak Kurumunuzun büyüklüğüne göre bu işlemlerin günlerce sürmesi taşımayı daha da zorlaştırmaktadır. Dolayısıyla daha önce Kurum taşımalarını gerçekleştiren profesyonel bir nakliye firması ile eşyalarınızı taşıttırmanızda yarar olacağını tavsiye ederiz.

Kurum taşımalarında para kasası, elektronik eşya, faks/ fotokopi/ printer gibi cihazlar, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özen ile paketlenir ve taşınır. Diğer tüm büyük eşyaların demontesi yapılarak havalı naylonla paketleme yapılır. Bütün modüler sistemleri çok iyi bilen profesyonel kadromuzla, haftanın her günü ve günün her saatinde mükemmel bir planlama ve uygulama ile gerçekleştireceğimiz taşıma işlemi ile tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verilir.

Kurumsal taşıma servisi ofis, işyeri, banka vb. kurumsal yapıları taşımak için oluşturuldu. Bütün kurumsal yapılar sınır tanımaksızın hassas eşya taşıma servisimiz dahilinde özenle taşınacaktır.

Şirket taşınmalarında zaman kısıtlı olduğundan dolayı taşıma işlemi şirket işlerini aksatmayacak şekilde yapılması gerekir. Genellikle de hafta sonları tercih edildiğinden dolayı bu kısa zaman diliminde taşıma işleminin tamamı ile gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu kadar kısa zamanda taşınma işleminin bitmesi için iyi bir organize gerekmektedir. Tüm taşıma planı önceden oluşturularak şirket yetkililerine sunulur. Ve taşıma ön görülen plan çerçevesinde yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir