Şehirlerarası Taşımacılık

.:: Şehirlerarası Taşımacılık ::.

Yazımıza başlamadan önce ufak bir hatırlatma yapmak istedik. Günümüzde birçok evden eve nakliyat  firması büyük aracı olmadığından şehirlerarası ev taşıma işlemlerini kendileri yapamadıkları için sizlerle anlaştıktan sonra komisyon karşılığı başka bir nakliyat firmasına yada anlaştıkları bir kamyona verip eşyalarınızı taşıtmak istiyorlar. Durum böyle olunca eşya taşıma sonucunda eşyalarınız zarar görebilir veya hiç planda olmayan ekstra ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz Bu tarz firmalara yada kişilere mahal vermemek için mutlak ve mutlak profesyonel ve kurumsal bir firma aracılığı ile eşyalarınızı taşıttırmanızda yarar vardır.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılıkta firmamız başta İstanbulİzmirAnkara ve Antalya, Adana, Bursa, Balıkesir, Manisa, Gaziantep olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekte.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre verilir ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur. Taşınacak eşyanın cinsi, büyüklüğü ne olursa olsun her zaman size uygun bir aracımız vardır.

Sizin tek yapmanız gereken taşıma gününden 7-10 gün önce firmamızla iletişime geçmeniz. Bu süre zarfında istemiş olduğunuz gün taşımanız gerçekleştirilecektir.

Şehirlerarası evden eve taşımacılık işlerinizde evden eve nakliyat tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış, eğitimli elemanları olan ekonomik bir firma, bir nakliyat şirketi ya da nakliyatçı arıyorsanız. Doğru yerdesiniz.

Tüm şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerimizde eşyalarınız Allianz Sigorta güvencesindedir. Hiçbir taşımayı sigortasız gerçekleştirmemekteyiz. Bizi tercih ettiğinizde farkımızı açıkca göreceksiniz.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir